Referencje

Referencje superwizorów

Anna Srebrna, Akredytowany Superwizor Izby Coachingu: Pan Bartosz Broda jest doświadczonym, praktykującym coachem. Cechuje go wysoki profesjonalizm oraz etyka pracy. Sesje prowadzone przez p. Brodę charakteryzuje uważność, kreatywność, aktywne korzystanie z narzędzi, dobre, trafne i mocne pytania oraz adekwatnie dostrojony do klienta styl coachingowy. Więcej…

Grażyna Kucharska, Akredytowany Superwizor Izby Coachingu: Pan Bartosz Broda jest doświadczonym coachem. Cechuje go profesjonalizm i etyka pracy oraz mocne nastawienie na doskonalenie swojego warsztatu coachaWięcej…

Opinie klientów

Anna – właścicielka firmy: Bartek, jeszcze raz dziękuję za świetny coaching. Zaczęliśmy od pracy nad sferą zawodową, ale szybko okazało się że to „życiowe” sprawy mają największe znaczenie i rzutują na całą resztę. Dzięki, że tak umiejętnie poprowadziłeś mnie do ważnych odkryć, dzięki którym – na przestrzeni naszych spotkań, mogłam odpuścić niepotrzebne, blokujące mnie tematy i relacje. Tak więc całym sercem bardzo wszystkim Ciebie polecam, zarówno w obszarze relacji, jak i biznesu. (Źródło)

Bogusia – pomagacz: Bartek nie ocenia , wierzy we mnie. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania – już podczas drugiej sesji poczułam się w jego obecności bezpiecznie . Podążał za moimi zmieniającymi się potrzebami. Podczas sesji z Bartkiem nauczyłam się odczytywać sygnały jakie daje moje ciało, a to pomaga mi w radzeniu sobie z emocjami. Polecam wszystkim, którzy chcą zmiany, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać. (Źródło)

Lidka – psycholog, psychoterapeuta z ponad 20 letnim doświadczeniem zawdowym:Bardzo dobry coach. Uważny i życzliwy towarzysz wędrówki w głąb siebie, której celem jest własny rozwój. Podczas spotkań na nowo odkryłam własną moc i siłę. Będą mi one pomocne w podążaniu ścieżką do CELU, który podczas spotkań z Bartkiem sobie wytyczyłam. Dziękuję i gorąco polecam – wszystkim, którzy marzą o zmianie, a z różnych powodów jeszcze nie zrobili pierwszego kroku.”  (Źródło)

Elżbieta – kierownik działu, pracownik socjalny: „Praca z Bartkiem. Zaczęłam od konkretnego problemu zawodowego. Szybko osiągnęłam cel (zadowalający poziom) i wiem jak się doskonalić. W czasie pracy otworzył się nowy problem – ogólno-życiowy ;-). Nie sformułowałam celu, a i tak dowiedziałam się (od siebie) dużo o sobie, podjęłam działania i wprowadziłam zmiany. A wszystko to na czterech sesjach z Bartkiem. Sesja to super spotkanie. Bartek to super coach.” (Źródło)

Krzysztof Dorosz, PhD: „Bartosz is not only very competent person in the field of our specialisation, but also has great coaching abilities. He is very people oriented person. Being a part of the team he lead I experienced a great mix of team fellowship, understanding, work satisfaction, challenge, care and personal values respect. All of this makes him one of the best leader I have encounter.” (Źródło)

Maja – asystent rodziny: „Bartek szybko i skutecznie pomógł mi rozprawić się z głęboko utrwalonymi przekonaniami. Nawet nie zauważyłam kiedy rzeczy, które uważałam za nieprzyjemne stały się przyjemne! Bartek wspaniale odnajduje mocne strony, a w dodatku jest przemiłym, życzliwym rozmówcą. Praca z nim to czysta przyjemność. Gorąco polecam wszystkim szukającym profesjonalnego wsparcia. Dziękuję Ci Bartku :)” (Źródło)

Marta – specjalista pracy z rodziną, trener: „Kiedy powiedziałam Bartkowi, że moim celem jest zatrzymać słońce z wakacji w sercu, on się nie zdziwił, podsunął kredki i papier i powiedział: „Narysuj to”. Narysowałam i powoli odkrywałam: jak to wygląda, jak to się wiąże z moimi myślami, przekonaniami, relacjami. Rozpracowaliśmy razem różne mniejsze cele, przeszkody. Najwięcej w oparciu o metaforę, bo to technika która do mnie przemawia. I teraz w okresie wytężonej pracy i różnych skomplikowanych trudności słońce w sercu się utrzymuje :), czyli cel został osiągnięty :)” (Źródło)

Referencje – po szkoleniach

Bottega IT Solutions: „(…) Szkolenie zostało odebrane bardzo entuzjastycznie, uczestnicy oczekują kolejnych etapów. Trener stworzył przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, jednocześnie nadając strukturę zdobywanym przez praktykę i refleksję doświadczeniom. Polecamy usług Pana Bartosza mając pełną pewność ich profesjonalizmu.” (Źródło)