Strona głównaBiznesDarmowy kalendarz online – sprawdź zalety

Darmowy kalendarz online – sprawdź zalety

Chyba wszyscy lubimy usprawniać sobie pracę, prawda? Jeśli posiadasz salon fryzjerski czy gabinet kosmetyczny wiesz, jak trudno prowadzić notatki, zapisy klientów i poprawki w tradycyjnych papierowych kalendarzach. Często są to opasłe tomiska, w których łatwo się zgubić, a bardzo trudno jest szybko wyszukać potrzebne informacje. W tych rejestrach jest pełno skreśleń, a nieczytelne pismo trudno odszyfrować nawet jego właścicielowi. Dlaczego więc nie skorzystać z kalendarza online? Masz tu wszystko co potrzebne w jednym miejscu.

Kalendarz potrzebny fryzjerowi

Darmowy kalendarz dla fryzjera, w dodatku online, jest wygodnym i łatwym narzędziem. Po pierwsze jest to narzędzie bezpłatne, co jest ogromnym plusem. Brak tu zobowiązań i abonamentów. Zapiszesz w nim swoje notatki, poprowadzisz ewidencję usług, dodasz swoich pracowników i wprowadzisz dane klientów. Zawiadomisz o proponowanej kolejnej wizycie lub przypomnisz o zbliżającym się terminie kolejnej wizyty.

Kalendarz dla salonu kosmetycznego

Kalendarz online to również darmowy program dla gabinetu kosmetycznego. Za pomocą aplikacji wyślesz do klienta przypominającego o wizycie SMS-a i będziesz mógł w wygodniejszy sposób zarządzać magazynem. Gdy dodasz produkty do magazynu, bez problemu znajdziesz je potem po nazwie i zobaczysz, czy już musisz zamówić kolejne. Skontrolujesz także sprzedaż poszczególnych produktów i usług. Skontrolujesz historie transakcji z klientami. Zobaczysz, które należności są uregulowane, a które jeszcze nie. Pozwoli Ci to lepiej zarządzać finansami firmy.

Zadowolenie klientów najważniejsze

Klienci również będą zadowoleni z programu, w którym sprawnie zarezerwują sobie wizytę w Twoim salonie czy gabinecie. SMS z przypomnieniem o planowanej wizycie jest bardzo mile widziany i pomocny, ponieważ w natłoku codziennych obowiązków klienci często zapominają o rezerwacji. Salon fryzjerski czy gabinet kosmetyczny, który decyduje się na taką formę przypominania postrzegane są jako miejsce profesjonalne, dbające o klientów i przyjazne. Do takiego miejsca każdy będzie regularnie wracał.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne