Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.
Firma Euro-Medical z Żywca posiada szeroką ofertę wózków. Wózki medyczne są naszym wiodącym produktem.
Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy
Wózki anestezjologiczne są oferowane w różnych konfiguracjach i rozmiarach, mają także wymagania dotyczące bezpieczeństwa stosowania. Oferujemy wiele konfiguracji wózków medycznych do różnych zastosowań. Wózki dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak i lekkiego aluminium z wykończeniem proszkowym. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do placówek medycznych na oddziały zabiegowe, oddziałowe i ratunkowe. Wózki anestezjologiczne posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma pudełkami na leki. Wózki medyczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat górny wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, boki wózka wyposażone są w szyny do montażu na akcesoria za dopłatą takie jak kosze na odpadki, kosz druciany, misy ze stali nierdzewnej czy pojemniki na zużyte igły. Wózek anestezjologiczny osadzony na 4 kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Jeśli szukasz wózka anestezjologicznego skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy. Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej posiadamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do przewozu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www. Jako firma działamy na runku już ponad 15 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy setki projektów w sferze dostaw sprzętu dla polskich oraz zagranicznych klientów. Nasz sprzęt służy pacjentom w wielu placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: [email protected]

ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here