Strona głównaFinanseKalkulator leasingowy

Kalkulator leasingowy

Kalkulator leasingowy

Zapewne nie jeden z Was poszukuje firmy aby skorzystać z usługi leasing samochodów. Przecież nie każdy ma gotówkę na nowe auto, a pożyczek i kredytów nie ma sensu brać. Wiadomo, że przez takie decyzje można popaść w długi. Dlatego lepiej poszukać sobie firmy, która ma do zaoferowania leasing. Tylko jaka firma będzie miała najlepszą ofertę?

Zapewne każdy słyszał o tym, że jest takie coś jak kalkulator leasingowy. Można w łatwy sposób obliczyć sobie ile będą wynosiły nasze raty. Polecam skorzystać z https://leasing24.auto.pl/kalkulator-leasingowy/. Firma zajmuje się ofertami leasingowymi, a na ich stronie można obliczyć sobie ile będziesz musiał płacić miesięcznie. Należy wpisać wartość przedmiotu leasingu brutto, zaznaczyć na ile miesięcy go chcemy, ile będzie wynosić wpłata własna oraz wykup końcowy. Dzięki wypełnieniu tych kilku rubryk dowiemy się o wysokości rat miesięcznych. Nie ma nic prostszego, bo w usłudze leasing kalkulator wszystko wyliczy za nas.

Sam korzystałem z ich ofert, a ich kalkulator leasingowy wyliczył mi bardzo dokładnie kwotę rat. Koszt samochodu, który brałem, wynosił 20000 złotych. Oczywiście nie dysponowałem taką kwotą gotówki, a w kredyt czy też pożyczkę nie chciałem się wpakować. Miałem odłożone tylko 4000 złotych. Dlatego też postanowiłem całą tą kwotę przeznaczyć na wpłatę własną na początek oraz tyle samo uzbierać na wykup końcowy. Zaznaczyłem, że spłacę w ciągu 48 miesięcy, dzięki temu kwota miesięcznej raty wynosiła niecałe 300 złotych. Takie coś mi bardzo odpowiadało, ponieważ nie zarabiam zbyt wiele, a miałem pieniądze żeby spłacić miesięczną ratę oraz żeby odkładać sobie na wykup końcowy. Myśle, że taki kalkulator leasingowy pomoże nie jednej osobie.

Jak już będziemy wiedzieć ile nasze raty będą wynosić i zdecydujemy się na skorzystanie z usługi firmy leasingowej to można przedzwonić do nich lub napisać, a oni od dzwonią do nas. Powiedzą nam wszystkie szczegóły dotyczące oferty, które są również przedstawione na ich stronie. Mało jest firm, które dają samochód w leasing już od 1% własnego udziału. Każdy chce aby wpłacić im przynajmniej z 10% w razie gdyby się nie spłacało. Natomiast ta firm jest profesjonalna i ufa swoim klientom. Nie oczekuje od nas nie wiadomo jakich dokumentów, nawet nie chcą wiedzieć ile zarabiamy. Takie podejście do klienta bardzo szanuję. Gdy wyślemy już do nich zgłoszenie, decyzje otrzymamy w ciągu 2 godzin. Nie trzeba czekać nie wiadomo ile czasu, szybko będziemy wiedzieć czy otrzymamy samochód czy też niestety nie. Ciekawą opcją jest również to, że samemu można dopasować sobie raty. Tyle ile chcemy to spłacamy. Zresztą kalkulator leasingowy wskaże nam kwotę rat poprzez zaznaczone przez nas opcje. Firma działa na terenie całej Polski, więc duży plus dla nich, że nie trzeba przejeżdżać pół kraju aby skorzystać z ich oferty. Warto wspomnieć też o tym, że firma daje w leasing samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe. Nie ma znaczenia, który pojazd wybierzesz, bo kalkulator leasingowy potrzebuje tylko informacji o kwocie pojazdu. Nie trzeba podawać jak duży jest to samochód i ile waży, ponieważ to nie zmieni kwoty obliczonych rat.

Przejrzysta umowa

Jeśli chodzi o umowę z tą firmą to jest naprawdę przejrzysta, niczego nie ukrywają i wszystko dokładnie wytłumaczą. Jeżeli wyliczysz sobie kwotę rat, a stwierdzisz, że kalkulator leasingowy pomylił się to napisz do nich. Wytłumaczą Ci czemu jest taka kwota, a nie inna oraz doradzą i pomogą w podjęciu decyzji.

Nie ma nic prostszego niż branie w leasing samochodów. Wystarczy wybrać samochód, obliczyć sobie ile będziemy spłacać, aby nie było niejasności. Następnie złożyć wniosek i poczekać do 2 godzin na decyzje, podpisać umowę i odebrać kluczyki.

Dzięki temu, że firmy dają nam ofertę brania samochodów w leasing kalkulator powie nam wszystko na temat rat. Wtedy wystarczy zastanowić się czy odpowiada nam taka kwota czy też lepiej rozłożyć sobie to na więcej miesięcy. Wszystko zależy od nas, sami ustalamy ile chcemy spłacać. Myślę, że niejednej osobie przyda się właśnie taki kalkulator leasingowy.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne