Strona głównaFinanseZnalezienie bezpiecznych inwestycji

Znalezienie bezpiecznych inwestycji

Jeśli próbujesz zbudować jajko, które nie pęknie, ważne jest, aby ustanowić bezpieczną i niezawodną strategię inwestycyjną. Jednak w ubiegłym roku miliony ludzi straciło oszczędności na życie dzięki inwestycjom, które wyglądały na bezpieczne. W niektórych przypadkach ludzie stracili pracę i emerytury, gdy firmy zawiodły.

Czy istnieje bezpieczne miejsce na umieszczenie pieniędzy? Analitycy twierdzą, że tak, ale ważne jest, aby najpierw poznać kilka faktów.

Na przykład nieruchomości od dawna znane są jako bezpieczna, namacalna inwestycja, ponieważ na ogół docenia się z biegiem czasu. Ale większość potencjalnych inwestorów nie jest ekspertami od nieruchomości, a wielu z nas nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, by sfinansować zakup nieruchomości inwestycyjnej, a co dopiero naprawić zniszczony dom. Istnieje jednak inna strategia. Nazywa się to przepływem środków pieniężnych i pozwala ludziom korzystać z bezpiecznych i opłacalnych inwestycji w nieruchomości bez kupowania lub sprzedawania nieruchomości.

Mówiąc prościej, banknoty nieruchomości stanowią prywatną hipotekę utworzoną między dwoma osobami, a nie między kupującym a bankiem. Wiele osób nie wie, że jeden z 13 domów jest sprzedawany w ten sposób. Podobnie jak banki, które kupują wcześniej utworzone kredyty hipoteczne, osoby prywatne mogą kupować banknoty pieniężne, aby uzyskać zwroty w wysokości 20 procent lub więcej. Oto jak to działa:

Załóżmy, że sprzedałem dom za 300 000 zł, a mój kupujący miał 150 000 zł do wykorzystania jako zaliczkę. Mogę sporządzić umowę, która kosztuje 150 000 zł, a pozostałe 150 000 zł spłaci w ciągu 30 lat. Mam teraz rachunek przepływów pieniężnych, który generuje miesięczne płatności w wysokości 600 zł miesięcznie zabezpieczonych nieruchomościami.

Jako posiadacz banknotów mam dwie opcje. Mogę skorzystać z miesięcznego dochodu i odsetek, lub mogę sprzedać banknot innemu inwestorowi za natychmiastową gotówkę. Tutaj, jako inwestor, przychodzisz zarabiać pieniądze. Załóżmy, że inwestujesz za 120 000 zł. Mogę nie chcieć czekać 30 lat na moje pieniądze, więc sprzedam ci moje 150 000 zł banknotów za 120 000 zł. Wielu inwestorów uważa, że ​​mogą kupować tanie bilety po prostu dlatego, że oryginalny posiadacz banknotów chce “wypłacić pieniądze”. Teraz otrzymujesz stały miesięczny dochód w wysokości prawie 1000 zł, a Ty możesz uzyskać 30-procentowy zwrot z inwestycji – nawet przed odsetkami.

Co najlepsze, w przeciwieństwie do akcji i obligacji, twoja inwestycja w środki pieniężne jest zabezpieczona nieruchomościami – jedną z najbardziej solidnych inwestycji na świecie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne