Strona głównaFinanse7 prostych kroków do inwestowania w nieruchomości

7 prostych kroków do inwestowania w nieruchomości

Niezależnie od tego, czy inwestujesz w prawdziwe nieruchomości, czy jesteś ekspertem od gry, ważne jest, aby zrozumieć te 7 prostych kroków w inwestowaniu w nieruchomości.

Na początek…

• Nieruchomość NIE jest szybkim programem. Jednakże, jeśli nauczysz się podstaw i wprowadzisz je w życie, zarobisz więcej niż wystarczająco pieniędzy, aby zrealizować wszystkie swoje marzenia i cele.

• Bańka na rynku nieruchomości nie pęknie! Rynek nieruchomości zmieni się, a rynek nieruchomości się zmieni – tak jak zawsze! To, co teraz jest “gorące”, może okazać się zimne w ciągu następnych 3 lat (a może nawet 3 miesięcy). Ale są sposoby, aby “zabezpieczyć bańki” przed inwestycjami w nieruchomości. To całkiem proste.

Czy wiesz, że w Stanach Zjednoczonych w 1975 r. Średnia cena domu wynosiła 120 tys zł? W 2005 r. Średnia cena domu wynosiła 400 tys zł. Historycznie, przeciętny dom podwoił się co 7 lat. Jeśli wykonasz matematykę, powinno to być znacznie powyżej 600 tys zł.

OK … Teraz, po tym, jak powiedziałem … Rynek nieruchomości zmieni się i to, co “działa” dzisiaj w nieruchomościach, może nie być w przyszłości … Rynek wynajmu był silny dekadę temu, ale w ostatnich latach był miękki. Przygotowujemy się do kolejnej jeszcze raz.

Nieruchomości to cykl … a cykle mają pewien stopień przewidywalności. Dzięki przewidywalności możesz rozwinąć swoją działalność w zakresie nieruchomości, tworząc działającą w gotówce maszynę, która generuje zyski, która działa przy zmieniających się trendach na rynku nieruchomości. Nadal można zarabiać pieniądze w nieruchomościach. W rzeczywistości jest to równie dobry czas, jak każdy, aby zacząć inwestować w nieruchomości.

Ale musisz mądrze inwestować. Pewnie, możesz zarobić trochę POWAŻNEJ gotówki, ale co się stanie, jeśli (nie, nie jeśli – kiedy) rynek się przesunie i nagle na rynku pojawi się 35 identycznych nieruchomości do sprzedaży w tym samym budynku? Jak długo możesz pozwolić sobie na przeniesienie ujemnego przepływu środków pieniężnych na nieruchomości?

A może przejmować własność “podlegającą”? Oczywiście, jest to świetna strategia, a kredytodawcy mogą skłaniać się do odwrotu, a nie wykonywać klauzuli “właściwy na sprzedaż”, dopóki stopy procentowe są najniższe (wiesz, ci sprzedający, z którymi zazwyczaj korzystasz z zastrzeżeniem, że zazwyczaj nie mają najniższych stóp procentowych, prawda?) Jeśli stopy procentowe wzrosną do 10-11%, nie sądzisz, że kredytodawcy mogą być bardziej skłonni do skorzystania z opcji, aby spłacić 6,5% Uwaga?

Oznacza to po prostu, że musisz mieć doświadczenie w zakresie podstaw – wypróbowane i prawdziwe techniki, strategie i systemy, które działały w przeszłości, Wciąż pracują i będą działać w przyszłości. Musisz mieć wszystkie narzędzia w torbie, abyś mógł płynąć z prądem i nie ucierpiał, gdy rynki nieruchomości zaczęły się zmieniać (co już robią, na wypadek, gdybyś przegapił tę notatkę ! 😉

Krok 1 – Ustaw swój plan: dowiedz się, jakie są Twoje długoterminowe cele związane z nieruchomościami (np. Emerytura i budowanie bogactwa) i dowiedz się, jakie są Twoje krótkoterminowe potrzeby w zakresie zarabiania pieniędzy na nieruchomościach. Następnie ustaw odpowiednie jednostki i umieść plan na miejscu.

Krok 2 – Ustal, jaki będzie twój rynek docelowy: Nie możesz być wszystkim na wszystkich rynkach nieruchomości. Jeśli ktoś odwoła się do Ciebie, zacznij inwestować w rynku wykluczenia. Jeśli chcesz być wynajmującym, szukaj poza stanem właścicieli, aby skupić się na działaniach marketingowych związanych z nieruchomościami.

Krok 3 – Bądź konsekwentny i wytrwały: Nieruchomości to nie szybki program. Nieruchomości z biegiem czasu stają się bogate, a dziś możesz szybko włożyć pieniądze do kieszeni. Musisz podążać za swoim planem i trzymać się go, aby zobaczyć prawdziwe wyniki w nieruchomościach. Musisz także nadal zwiększać swoją edukację i doświadczenie.

Krok 4 – Nie popadaj w “Paraliż Analizy”: Naucz się analizować właściwości szybko. Nie daj się pochłonąć przemyśleniu. To całkiem proste: jaka jest wartość nieruchomości? Co jest potrzebne do naprawy? A ile możesz dostać nieruchomości? Wszystko sprowadza się do liczb!

Krok 5 – Zostań mistrzem finansów !: Nieruchomości to biznes marketingu i finansów. Musisz dowiedzieć się o kredyty hipoteczne i stopy procentowe i programy pożyczkowe, które są tam. Musisz wiedzieć, jak korzystać z finansowania, aby negocjować swoje oferty i sprzedawać swoje nieruchomości.

Krok 6 – Zostań wykwalifikowanym narzędziem rozwiązywania problemów: Powodem, dla którego otrzymujesz oferty nieruchomości, których inni nie robią, jest to, że potrafisz rozwiązywać problemy ludzi. Wszystko dzieje się na polu nieruchomości. Musisz być gotowy!

Krok 7 – Musisz kontynuować edukację: Ważne jest, abyś zawsze inwestował w swoją edukację i uczył się nowych taktyk, strategii i wskazówek, które pomogą ci zrobić więcej w nieruchomościach.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zapoznaj się z innymi artykułami omawiającymi 7 prostych kroków do zarabiania pieniędzy na nieruchomościach.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne