Strona głównaFinanse7 Typowych błędów w planowaniu nieruchomości

7 Typowych błędów w planowaniu nieruchomości

Mimo, że planowanie posiadłości nie jest przyjemną pracą, jest konieczne, abyś mógł skutecznie i skutecznie przenieść wszystkie swoje aktywa na te, które pozostawiłeś. Przy odrobinie starannego planowania, twoi spadkobiercy mogą uniknąć płacenia podatków od nieruchomości i federalnych podatków od twoich aktywów. Jak dobrze, dobrze zaplanowane osiedle unika zamieszania dla twoich bliskich.

Jednak przy wszystkich zaletach planowania osiedli wiele osób popełnia wiele błędów. Najczęstszym błędem w planowaniu osiedli jest to, że nie robi się tego wcale. Upewnij się, że poświęcasz trochę czasu na zaplanowanie przynajmniej części finansowej swojego majątku, tak aby pozostawić swoich bliskich w tyle z pewną dozą bezpieczeństwa. Poniższe siedem błędów często stawia rodziny w trudnej sytuacji po śmierci ukochanej osoby.

1. Nie wpadaj w pułapkę myślenia, że ​​planowanie majątkowe jest tylko dla bogatych. Jest to całkowicie nieprawdziwe, ponieważ planowanie posiadłości jest niezbędne dla każdego, kto ma jakąkolwiek ilość aktywów, aby pozostawić. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ich majątek jest tak duży, jak jest naprawdę, szczególnie, gdy nie uwzględniają majątku z domu.

2. Pamiętaj, aby aktualizować testament i przeglądać go przynajmniej raz na dwa lata. Czynniki, które mogą zmienić informacje o twoich beneficjentach to zgony, rozwód, narodziny i adopcja. Wraz ze zmianą struktury rodziny zmienia się też zasób i kogo chcesz opuścić.

3. Nie należy zakładać, że podatki płacone od aktywów są ustalone w formie kamieni. Porozmawiaj z planistą finansowym o sposobach, w jakie Twoi beneficjenci mogą uniknąć płacenia podatków od twoich aktywów. Istnieje kilka strategii planowania podatkowego, dzięki którym można zminimalizować podatki lub całkowicie je ominąć.

4. Wszystkie twoje dokumenty finansowe powinny być w porządku, aby łatwo było je znaleźć. Upewnij się, że jeden z twoich bliskich ma informacje o tym, gdzie znaleźć dokumenty niezbędne do planowania po twojej śmierci.

5. Nie zostawiaj wszystkiego swojemu partnerowi. Kiedy zostawiasz wszystkie swoje aktywności współmałżonkowi, w rzeczywistości poświęcasz swoją część zasiłku. Otrzymasz ulgę podatkową od nieruchomości, ale stracisz część z tego, jeśli twój współmałżonek jest twoim jedynym beneficjentem.

6. Upewnij się, że twoje dzieci są dobrze zaplanowane na przyszłość. Wiele osób poświęca dużo czasu na decydowanie, co zrobić z ich majątkiem i zapomina, że ​​muszą wyznaczyć opiekę nad swoimi dziećmi. Jest wiele szczegółów, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o opiekę.

7. Jeśli nie masz doradcy finansowego, zdobądź go. Planiści i Doradcy Finansowi są dokładnie przeszkoleni w tych sprawach i mogą zapewnić ochronę aktywów znacznie powyżej opłat, które mogą pobierać. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego doradcy finansowego, skorzystaj z raportu Doradcy Finansowego.

Powyższe błędy są powszechne, gdy ludzie planują swój majątek. Poświęć czas na zaplanowanie swojej śmierci, nawet jeśli uważasz, że masz lata zanim stanie się to problemem. Klucz do pomyślnego planowania osiedla jest w przygotowaniu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne