Strona głównaFinanse5 kroków do badania handlu przed inwestycją

5 kroków do badania handlu przed inwestycją

Gdy już określisz, w którym cyklu biznesowym gospodarka jest obecnie dostępna, możesz rozpocząć badanie w celu znalezienia transakcji. Najlepiej mieć jakiś system, który będzie używany przed KAŻDYM handlem. Oto prosta formuła 5 kroków, która pomoże Ci zacząć.

5 kroków do inwestowania online:

1. Znajdź zapas

Jest to najbardziej oczywisty i najtrudniejszy krok w handlu akcjami. Przy ponad 10 000 akcji do handlu dobrą zasadą do rozważenia jest pora roku. Na przykład, kiedy to piszę, jest to jesień. Rozsądne byłoby rozważenie zapasów, które tradycyjnie produkują biegi, lub zjeżdżalnia, jeśli jesteś niedźwiedzi, w tym czasie roku.

2. Analiza fundamentalna

Wielu handlowców krótkoterminowych może nie zgodzić się z koniecznością wykonania JAKIEJKOLWIEK Podstawowej Analizy, jednak znajomość wzorów wykresów z przeszłości i aktualności dotyczących akcji jest istotna. Przykładem może być sezon zarobków. Jeśli planujesz

Jeśli odtworzy się akcje w górę, które nie osiągnęły celu w ciągu ostatnich trzech kwartałów, ostrożność może być w porządku.

3. Analiza techniczna

Jest to część, w której pojawiają się wskaźniki. Stochastics, MACD, objętość, średnie ruchome, RSI, CCI, poziomy wsparcia, poziomy oporu i cała reszta. Ilość wybranych przez Ciebie wskaźników, niezależnie od tego, czy są one opóźnione czy wiodące, może zależeć od miejsca, w którym zdobywasz wykształcenie.

Utrzymujcie to proste przy pierwszym uruchomieniu, używanie na początku zbyt wielu wskaźników jest przepustką do krainy dużych strat. Zapewnij sobie wygodę, najpierw używając jednego lub dwóch wskaźników. Poznaj ich zawiłości, a będziesz mieć pewność, że dokonasz lepszych transakcji.

4. Śledź swoje typy

Po złożeniu kilku transakcji giełdowych powinieneś zarządzać nimi prawidłowo. Jeśli handel ma być krótkoterminową wymianą handlową, uważnie obserwuj jego sygnał wyjściowy. Jeśli jest to swing, zwróć uwagę na wskaźniki, które mówią, że trend się zmienia. Jeśli jest to handel długoterminowy, pamiętaj, aby ustawić tygodniowy lub comiesięczny przegląd zapasów.

Wykorzystaj ten czas, aby być na bieżąco z nowościami, ustal swoje cele cenowe, ustaw stop loss i pilnuj innych zasobów, które również możesz posiadać.

5. Pełny obraz

Jak to się mówi, wszystkie statki wznoszą się i opadają wraz z przypływem. Wiedząc, które sektory się rozgrzewają, układasz żetony na swoją korzyść.

Na przykład, jeśli jesteś długo (spodziewając się wzrostu ceny) w magazynie ropy, a większość sektora naftowego rośnie, to prawdopodobnie jesteś po właściwej stronie handlu. Kilka platform transakcyjnych zapewnia dostęp do informacji z całego sektora, dzięki czemu można uzyskać potrzebne wykształcenie.

Zobacz także: różaniec

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne