Strona głównaUncategorizedPolscy piłkarze wciąż pełnią ważną rolę

Polscy piłkarze wciąż pełnią ważną rolę

Chyba każdy kiedyś marzył o tym, aby zostać piłkarzem. Jeszcze kilkanaście lat temu dzieci w Polsce wzorowały się na zagranicznych, najlepszych piłkarzach na świecie takich jak np. David Beckham, Alessandro Del Piero lub Ronaldo (ten z Brazylii). Kiedyś legalni bukmacherzy szaleli na punkcie tych gwiazd, bo zarabiały dla nich miliony. Obecnie dzieciaki nie muszą daleko szukać, aby znaleźć wzór do naśladowania. W wyobraźni najmłodszych, miejsca zagranicznych graczy zastąpili nasi piłkarze.

Najlepsi piłkarze w Polsce

Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek oraz Jakub Błaszczykowski rozpoczęli modę na zawodników z naszego podwórka. Nie trudno na orlikach znaleźć grupy dzieci, które biegają z koszulkami, na których znajdują się nazwiska polskich piłkarzy. To wszystko sprawia, że możemy myśleć o tym, że doczekamy się następców obecnych reprezentantów. W Polsce powstaje co raz więcej akademii piłkarskich, które mają wyszkolić nowych Lewandowskich. Boom na polskich piłkarzy rozpoczął się po udanych Mistrzostwach Europy we Francji. Nic zatem dziwnego, że Arkadiusz Milik oraz Grzegorz Krychowiak bili polskie rekordy transferowe. Piłkarze praktycznie wyskakiwali z lodówek. W co drugiej reklamie mogliśmy spotkać poza Robertem Lewandowskim i wcześniej wspomnianym Arku Miliku, również Kamila Glika oraz Kamila Grosickiego, który doczekał się nawet własnego napoju energetycznego. Era Adama Nawałki dobiegła końca, ale nasi piłkarze wciąż grają ważne role w swoich klubach. Na przykład Wojciech Szczęsny jest pierwszym bramkarzem Juventusu Turyn, a Krzysztof Piątek jest czołowym strzelcem jednej z najmocniejszych lig świata, czyli Serie A. Jedno jest pewne, polscy piłkarze nie powiedzieli ostatniego słowa.

Źródło: betforum.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne