Strona głównaFinansePożyczka na 60 dni - zalety skorzystania z pożyczek pozabankowych

Pożyczka na 60 dni – zalety skorzystania z pożyczek pozabankowych

Pożyczki krótkoterminowe cieszą się ogromną popularnością. Z oferty firm pozabankowych korzysta coraz większa liczba chętnych osób. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego pożyczka na 60 dni znana również pożyczką bez BIK może mieć tak dużą sławę? Składa się na to wiele czynników, o których należy wspomnieć. 

Dlaczego pożyczki pozabankowe są tak popularne?

Bez BIK

Pierwsza rzecz, jaka przemawia za zastosowaniem pożyczek krótkoterminowych to to, że pracownik placówki pozabankowej nie sprawdza przeszłości kredytowej danego klienta. W bankach jest to pierwsza rzecz, jaka jest sprawdzana w przypadku podejmowania decyzji kredytowej. Zazwyczaj ten czynnik uniemożliwia wzięcie kolejnego kredytu, gdyż klient nie jest wiarygodnym kredytobiorcą, kiedy nie spłaca zaległych zadłużeń. Oczywiście sytuacja przedstawia się inaczej, kiedy kredyt został spłacony w terminie. W takich i innych sytuacjach na pomoc wychodzą pożyczki krótkoterminowe, które udzielane są szybko i bezproblemowo, a przeszłość kredytowa nie ciągnie się za klientem.

Pożyczki na dowód

Dowód osobisty to jedyny dokument, jaki należy mieć przy sobie, pobierając pożyczkę pozabankową. Tylko na podstawie tego dokumentu oceniana jest zdolność kredytowa i pożyczka może być przydzielona bardzo szybko. Czy to nie wspaniała wiadomość? Nie trzeba przynosić ze sobą żadnych zgód i zaświadczeń, co sprawia, że cały proces udzielania pożyczki staje się szybki. Taki komfort sprawił, że z pożyczek krótkoterminowych skorzystało już wiele osób, a kolejne również na szeroką skalę wyrażają swoją chęć.

Pożyczka na 60 dni

Warto wspomnieć również o tym, że dostępne są także pożyczka na 60 dni. Dzięki temu marzenie, które zamierzamy, może zostać spełnione, a bieżące zarobki pokryją kwotę zadłużenia. Na życzenie klienta wiele firm pożyczkowych wydłuża czas spłaty. O szczegóły należy zapytać w wybranej placówce.

Szybka decyzja

Szybkie decyzje dotyczące przyznania kredytu to chyba największa domena takiej pożyczki. Może być ona podjęta już w 10 minut! Wystarczy, że pracownik wpisze wszystkie niezbędne dane do systemu i to system zatwierdza daną kwotę pożyczki i czas, na jaki pożyczka może zostać przyznana! Co ciekawe, wiele firm pozabankowych działa również w weekendy, dlatego do wzięcia pożyczki nie trzeba brać dnia wolnego w pracy! Czas, jaki spędzi się w placówce, nie powinien przekroczyć 20 minut, uwzględniając rozmowę wstępną j przedstawienie oferty.

Na co należy uważać?

Należy uważać przede wszystkim na niewiarygodne firmy. Wiele firm tworzy nowe programy pożyczkowe, wchodząc na rynek. Niestety takie firmy nie są zbyt wiarygodne w porównaniu z konkurencją, która na rynku jest bardzo długo. Oczywiście przed wybraniem danej firmy pożyczkowej, należy sprawdzić, czy jest ona wiarygodna i czy klienci są zadowoleni. Negatywne opinie pisane są przez osoby, które nie były w stanie spłacić.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne