Strona głównaFinanseCzy współpracować z Znanym Księgowym?

Czy współpracować z Znanym Księgowym?

Portal Znany Księgowy powstał ponieważ postanowiliśmy dać przedsiębiorcom możliwość porównania cen za księgowość w paru biurach księgowych. U nas na stronie internetowej rejestrują się biura księgowe a państwo wysyłając do nas zapytanie zyskujecie możliwość sprawdzenia cen u kilku księgowych. Portal powstał z pomysłu 2 braci, którzy postanowili pomagać przedsiębiorcom znaleźć dobre biuro rachunkowe. Pierwsze lata działań były bardzo trudne. Dziś jesteśmy firmą rozpoznawalną w całej Polsce. Biuro podatkowe Znany Księgowy działalnością księgową zajmuje się od paru lat. Jesteśmy firmą rodzinną pracującą na lokalnym rynku od 2003 roku. Nasze doświadczenie i wiedza są poparte studiami z zakresu rachunkowości i świadectwem kwalifikacyjnym, certyfikatem księgowego wydanym przez ministra finansów, a także licznymi szkoleniami z zakresu finansów, księgowości, kadr oraz płac. Wirtuozeria w prowadzaniu księgowości i doradztwo w marketingu , wszystko po to by nasi przedsiębiorcy mogli zająć się tym, co dla nich jest najważniejsze. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się pełną obsługą wszystkich rodzajów firm.

Oferta biura rachunkowego – sprawdź  

W ramach naszej działalności zajmujemy się prowadzeniem polityki kadrowo-płacowej. Sporządzamy deklaracje zusowskie oraz przygotowujemy listy płac, a także prowadzimy dokumentacje kadrową i urlopową. Nasza oferta handlowa obejmuje obsługę księgową w zakresie: prowadzenie ksiąg rachunkowych; prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów; prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego; prowadzenie ewidencji podatku vat; sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych , opracowanie raportów kasowych, sporządzanie ewidencji przychodu na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie miesięcznych raportów finansowych, opracowanie deklaracji dla zusu oraz ich wysyłka drogą elektroniczną, przygotowanie deklaracji podatkowych pit, vat, cit i innych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych w tym bilans z załącznikami, rachunek zysków i strat. Jeżeli poszukujesz sumiennego i sprawdzonego biura rachunkowego to portal Znany Księgowy jest dla państwa idealnym rozwiązaniem.

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Poznaj ceny i cennik usług księgowych w biurze rachunkowym Znany KsięgowyZnany Księgowy . Zachęcamy do współpracy. Nasze motto to : działaj i rozwijaj się. Staramy się na bieżąco pomagać przedsiębiorcą. Prosimy o kontakt celem omówienia waszych trudności. Nasi eksperci pomogą wam w prowadzeniu interesu. Dzięki nam twój biznes wystrzeli do góry.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne