Strona głównaUncategorizedFundacja dla dzieci naszych bohaterów

Fundacja dla dzieci naszych bohaterów

Kolejna niepokojąca informacja, że wypadkowi ulegli piloci ratunkowego śmigłowca. Kolejna tragiczna informacja, że śmierć podczas gaszenia pożaru domu poniósł strażak. Dramatyczna wiadomość o tragicznej śmierci policjanta, który zatrzymał niebezpiecznego człowieka z bronią.

Z tymi dramatycznymi informacjami wiąże się los osieroconych dzieci. Każde z nich żegnało tatę lub mamę udających się do pracy, którzy już z niej nie powrócili. Dramat tych młodych ludzi jest ogromny. Dla nich powstała fundacja „Dorastaj z Nami”. Fundacja dla dzieci bohaterów.

Gdy budżet finansowy się nie spina

Nie trudno dowieść, że przy stracie jednego dorosłego członka rodziny, budżet domowy zaczyna kuleć. Do pomocy finansowej dzieciom bohaterów powołana została Fundacja Dorastaj z Nami. Dla dzieci podopiecznych fundacji „Dorastaj z Nami” przewidziana jest pomoc finansowa mająca na celu opłacenie kosztów czesnego za przedszkole i szkołę. Młodzież może liczyć na pomoc w opłaceniu internatu i akademika oraz kosztów przejazdu. Pomoc fundacji dla dzieci osieroconych przez mundurowych, to także pomoc w opłatach za zajęcia sportowe oraz zakup sprzętu sportowego pozwalającego na uprawianiu dyscypliny sportowej. Fundacja Dorastaj z Nami finansuje obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży, a także udział w kołach naukowych, zajęciach dodatkowych czy naukę języków obcych.

Gdy trauma bierze górę

W przypadkach, gdy nagle traci się rodzica nie trudno jest o szok pourazowy. Fundacja dla dzieci „Dorastaj z Nami” stara się pomóc dzieciom w bezbolesnym uporaniu się z traumą. Pokrywa koszty terapii wspierających radzenie sobie z emocjami. Jak sama o sobie pisze „będziemy z tobą w czasie kryzysu”. Ta obecność, to przede wszystkim kojarzenie ze specjalistami i opłacenie terapii. Fundacja dla dzieci osieroconych skojarzy dziecko z psychologiem i opłaci konieczną terapię. Dzieciom borykającym się z kłopotami logopedycznymi fundacja ułatwi korzystanie z pomocy specjalistów logopedów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne