Przeprowdzki

Jeśli w niedalekim horyzoncie czasowym czeka Cię zmiana miejsca zamieszkania to z pewnością zainteresuje Cię ten artykuł o przeprowadzce. Jakie są korzyści z zlecenia pakowania ekipie przeprowadzkowej? Jak dostosować wielkość wypożyczanego pojazdu do planowanej przeprowdzki? Czy wynajem firmy to dobry pomysł? Zapraszamy do lektury.

Pakowanie z pomocą firmy przeprowadzkowej?

Samodzielne pakowanie wydaje się w pełni naturalne i oczywiste. Jednak każdy kto chociaż raz pakował się wyprowadzając się z domu wie jak dużo pracy kosztuje to zadanie. Nawet minimalna pomoc ze strony ekipy przeprowadzkowej może być zbawienna. Firma najpierw powinna dostać szczegółowe wytyczne, które rzeczy może pakować tak aby nie naruszyć Państwa prywatności. Dopiero po omówieniu szczegółów ekipa przechodzi do pracy. Polegając na doświadczeniu pracownicy dokładają wszelkich starań by pakowane przedmioty były odpowiednio zabezpieczone podczas transportu. Ponadto, profesjonalne ekipy przeprowadzkowe mogą zaproponować oznaczenie kartonów tak abyś później mógł łatwo odnaleźć poszczególne rzeczy bez zbędnego otwierania każdego pakunku. Oznaczanie z reguły jest wykonywane za pomocą flamastrów lub specjalnych naklejek.

Jaki pojazd wybrać?

Wybór pojazdu tak naprawdę całkowicie zależy od gabarytów przewożonych towarów. Jeśli planujesz przetransportować meble większe niż 170 – 250cm wskazane będzie wypożyczenie samochodu ciężarowego. Przy mniejszych meblach oraz pakunkach wskazany będzie samochód dostawczy. Z reguły nie ma zbyt dużej różnicy cenowej pomiędzy jednym a drugim typem pojazdów. Jednak zanim zdecydujemy się na któreś rozwiązanie warto poprosić o cennik i przekalkulować koszt. Rzadko, aczkolwiek może zdarzyć się tak że kilka kursów wykonanych samochodem dostawczym może być tańsze niż jeden kurs wykonany TIRem.

Czy wynajem firmy to dobry pomysł?

Z pewnością nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie, jednak biorąc pod uwagę duże gabaryty przewożonych towarów oraz wielką oszczędność czasu podczas przeprowadzki bardzo często wynajem firmy jest po prostu konieczny. Na pewno wybór profesjonalnej ekipy (np. http://przeprowadzimy-cie.pl/) pozwoli Ci przeprowadzić ten niewdzięczny proces w sposób znacznie wygodniejszy i szybszy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

1 KOMENTARZ

Popularne